В центрі Києва Молоді регіони роздають шпроти(+відео)

19 августа 2012, 11:03
громадянин
0
2396

А також інші солодощі.

Мобільною групою громадянського руху "Спільна Справа" зафіксовано роздачу безкоштовних продуктових наборів виборцям, яка здійснювалась молодіжним крилом Партії регіонів - ВГО "Союз молоді регіонів" в Києві.


О 13.00 за адресою місто Київ вул. Терещенківська, 13  активісти ВГО "Союз молоді регіонів" передали в ГО "Рада ветеранів міста-героя Києва" для подальшого поширення серед виборців близько 400 пакунків з продуктовими наборами, скатертинами, рушниками та різноманітними засобами гігієни.

Джерело "Спільної Справи" в ГО "Рада ветеранів міста-героя Києва"повідомило, що на зустрічі мав бути присутнім кандидат від Партії регіонів Максим Луцький, який балотується по Солом'янському району столиці (222-ий виборчий округ), проте, дізнавшись про присутність на зустрічі спостерігачів, залишився у власному автомобілі.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.