В Одеській області за ПР агітують просто на медобстеженнях(+фото)

21 августа 2012, 21:03
громадянин
0
1642

Прапори ПР на стінах лікувальних кабінетів та одязі лікарів.

Активістами Одеського відділення Громадянського руху "Спільна Справа" зафіксовані чисельні факти використання адміністративного ресурсу при агітації за Партію регіонів в Одеській області.

Зокрема, в бюджетних лікарнях області за ініціативи голови Одеської облдержадміністрації Едуарда Матвійчука проводиться акція "Народний медогляд", під час якої виборців агітують голосувати за Партію регіонів та провладних кандидатів. Символіка Партії регіонів розташовується на стінах лікарень та одязі медпрацівників, в приміщеннях також роздається агітаційна продукція "регіоналів".

Запрошення на медогляд виборцям роздаються попередньо в партійних наметах біло-синіх.

Громадянський рух "Спільна Справа" звернувся до Генеральної прокуратури з вимогою порушити кримінальну справу за даними фактами по статті 364 Кримінального кодексу(Зловживання владою або службовим становищем).

Бажаючі долучитись до протидії порушенням виборчого права та фальсифікаціям - можуть  зареєструватись на сайті Громадянського руху "Спільна Справа" - http://spilnasprava.org.ua/.

На фото: "Народний медогляд" в Роздільнянському районі Одеської області
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.