Янукович вважає, що Україна розташована в Азії

25 августа 2012, 14:33
громадянин
0
5042

На жаль, це не просто чергова географічна помилка Проффесора

Віктор Янукович на зустрічі з Владіміром Путіним заявив, що Україна хоче стати спостерігачем в Шанхайській організації співробітництва(ШОС). 
Прекрасно. 
В НАТО, куди входить 90% країн цивілізованого світу, ми не хочемо. Натомість ми прагнемо "укріплювати" довіру в військовій області в альянсі, до якого входять Китай, Росій, Узбекистан, Таджикистан та Киргизстан. Статус спостерігача, який так цікавить Віктора Януковича, в ШОС мають Афганістан, Індія, Іран, Пакистан та Монголія.
До речі, Білорусі, яка зверталась в 2009-му році з заявкою про вступ організацію, було відмовлено на підставі того, що Білорусь - не є азійською країною.
Очевидно, Україна на своєму шляху до "азійства", на думку Українбаши, зайшла далі, ніж Білорусь, і може розраховувати на приєдання до цього поважного товариства.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.