Чому Європейський суд не випустить Тимошенко

31 августа 2012, 14:50
громадянин
0
1473

Мені б не хотілось сьогодні сваритись ще й з ОО, проте істина дорожча.

 Заявляючи про те, що Європейський суд з прав людини може прийняти рішення про звільнення Тимошенко, пани з Об'єднаної Опозиції:

1) Дезінформують суспільство;

2) Виставляють себе некомпетентними невігласами.

Європейський Суд з прав людини не має повноважень скасовувати або змінювати рішення національних судів. Європейський Суд встановлює факти
 порушення прав закріплених в Конвенції та призначає матеріальну сатисфакцію. 

Простими словами навіть, якщо Європейський Суд встановить, що Тимошенко не отримала права на справедливий судовий розгляд - вона може розраховувати виключно на грошову компенсацію, але ніяк не на перегляд вироку.

Рішення Європейського суду у справі Ейнулла Фатуллаєва, на яку посилається Власенко, жодним чином Тимошенко не допоможе, адже воно стосувалось виключно його кримінального переслідування за висловлення своєї точки зору. 

По іншим справам, які були порушені проти Ейнулла Фатуллаєва(тероризм, розпалення міжетнічної ворожнечі, несплата податків та хулігнаство) жодних рішень Страсбург не виносив, хоча їхня безглуздість була більш ніж очевидною.

Панове опозиціонери не дуріть себе та людей. В сьогоднішніх реаліях єдиною впливовою інстанцією залишився народний самосуд. Саме до нього раджу апелювати колегам Юлії Володимирівни.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.