Лук'янов здійснює підкуп у пологових будинках(+відео)

5 сентября 2012, 05:21
громадянин
0
1341

Породіль примусово зганяють для зустрічі з регіоналом.

Активістами Донецького відділення громадянського руху "Спільна Справа" в рамках незалежного моніторингу парламентських виборів зафіксовано зловживання службовим становищем та підкуп виборців на виборчому окрузі №54.

Так кандидат у депутати від Партії регіонів Владислав Лук'янов, перебуваючи у місті Шахтарськ Донецької області, здійснював непрямий підкуп виборців у пологовому будинку міста. Зокрема ним особисто були вручені цінні подарунки кожній породілі. Організацією зустрічі кандидата з виборцями протиправно займались головний лікар пологового будинку та мер Шахтарська. На зустрічі вони здійснювали агітацію за Владислава Лук'янова та Партію регіонів.

Громадянський рух «Спільна Справа» звернувся до Генеральної прокуратури з вимогою порушити за зазначеними фактами кримінальну справу за ст. 364 Кримінального кодексу України (Зловживання владою або службовим становищем) та за ст. 157 Кримінального кодексу України (Перешкоджання реалізації виборчого права шляхом підкупу).

Раніше Владислав Лук'янов публічно визнавав, що Партія регіонів під час виборчого процесу використовує адміністративний ресурс.

Громадянський рух "Спільна Справа" також готує мережу незалежних спостерігачів в день виборів. Бажаючі долучитись до протидії фальсифікаціям  можуть зареєструватись на сайті spilnasprava.org.ua.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.