Держава інвалід

10 сентября 2012, 12:58
Член Бюджетного комитета
0
1424

Останнього тижня Україна отримала дві світового рівня перемоги.

Перемога перша - на паралімпіаді в Лондоні 155 українських паралімпійці обійняли у командному заліку неофіційне четверте місце. Участь в цих іграх взяли 4200 атлети зі 166 країн.

За повідомленням Національного комітету спорту інвалідів України, наші спортсмени вибороли  84 медалі, в тому числі 32 золоті, 24 срібних та 28 бронзових нагород. Для порівняння: перше місце зайняла збірна Китаю (231 медаль, в т.ч. 91 «золото», 71 «срібло», 65 «бронз»; друге - Росія (102, в т.ч. 36/38/28), третє - Велика Британія (120 , в т.ч. 34/43/43 бронзових).

 "Досягти такого тріумфального успіху- підкреслила прес-служба НКСІУ,- було нелегко: адже у всіх, без виключення, видах спорту спортивні досягнення паралімпійців значно зросли. Досить часто бронзові нагороди наших спортсменів, а то й, навіть, четверті місця, прирівнюються до найвищих досягнень попередніх Ігор". 

Кращими серед кращих стали Прологаєва Наталя (3 золотих та 1 срібна нагорода у плаванні), Веракса Максим (3 золотих та 1 бронзова нагорода у плаванні), Богодайко Євгеній (2 золоті та 2 срібні нагороди у плаванні), Павлик Роман (2 золоті та 2 срібні нагороди у легкій атлетиці), Царук Юрій (2 золоті нагороди у легкій атлетиці), Дементьєв Єгор (2 золоті нагороди у велоспорті). Всього  отримали золоті нагороди 22спортсмени.

Українські паралімпійці знову перемогли. Перемогли попри багаторічну послідовну державну політику ігнорування самого факту їх існування. Перемогли попри тотальну байдужість суспільства до їх проблем.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.