Жванія продовжує підкуповувати виборців(+суперфото)

11 сентября 2012, 15:03
громадянин
0
1501

Жванія агітує за себе та ПР

Активістами Одеського відділення громадянського руху "Спільна Справа" виявлено чергові факти підкупу та використання адмінресурсу на виборчому окрузі №140.

Так кандидат в народні депутати Давид Жванія, який балотується як самовисуванець, передав поштарям Біляївського та Овідіопольского районів понад 130 велосипедів, придбаних за бюджетні кошти, та цінні подарунки від себе особисто.
 
Під час урочистої передачі кандидат здійснював агітацію за себе та Партію регіонів. На заході використовувалась символіка Партії регіонів, а самі велосипеди були облаштовані табличкою з портретом Давида Жванії та агітаційним лозунгом.

Раніше судом уже встановлювався факт підкупу виборців Давидом Жванією, проте кримінальна справа проти нього за ст.157 Кримінального кодексу України досі не порушена.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.