Суми: як заляканий губернатор протидіє моїй роботі в області

12 сентября 2012, 13:23
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
996

Епізод перший. Сьогодні на 11:00 ми завчасно спланували і запросили журналістів на прес-конференцію. Що робить губернатор?

 На цей же час, на 11:00, в пожежному порядку скликає свою прес-конференцію. Зранку, з 10:15, термінові дзвінки з облдержадміністрації головним редакторам газет і керівникам телеканалів - надіслати журналістів і камери до губернатора. Відповідно, камер місцевих каналів у мене на прес-конференції не було. Кілька журналістів з газет, і все. Ясна річ, я записав ефіри на каналах, і вони вийдуть, оскільки оплачені з виборчого фонду. Тим не менше, маніпуляція місцевої влади і непрямий тиск на пресу зафіксовано. Зовсім забув, про що говорив журналістам губернатор? Нічого пожежного чи несподіваного, щоби ламати їхній графік - про те, як його патрон, Віктор Федорович, піклується про підприємства області, про їхній розвиток і добробут працівників :)

Епізод другий. Він на фото: стою на центральній площі, позаду будівля облдержадміністрації, а ще - екскаватор і машина теплокомунальників. Сьогодні зранку їм дали команду почати знімати бетонні плити на площі. До того було пару дзвінків до штабу опозиції від місцевих депутатів, цікавилися поміж іншим - чи буде Гриценко сьогодні скликати мітинг на тій площі? Наші відповіли: мабуть, буде :) Бо насправді я не збирався - зустрічі з людьми запланував у Лебедині й Охтирці. Але очевидно про всяк випадок площу почали "впорядковувати":) Коли я приіхав і запитав у працівників, що вони там роблять, відповіли: локалізація аварії в тепломережі... Перевірив: труба, яку розкопали під плитами, суха, ніяка вода не прорвала... Працівники зірвали плити і надалі сиділи тихенько в машинах. Доки ми не почали їх фотографувати на фоні "локалізаціі аварії" - потім, по команді, заревіли двигуни і машини виїхали з площі, подалі від "аварії" :)

А ми поїхали до людей. І до нових епізодів злодійкувато-боязливоі влади...

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.