У відповідь на фальшуваня виборчкомів - всеукраїнська мобілізація спостерігачів

15 сентября 2012, 05:50
громадянин
0
1210

Рішення ЦВК формувати дільничі виборчі комісії шляхом проведення однієї процедури жеребкування для всіх дільниць фактично призведе до відсутності опозиції в виборчих комісіях

У зв’язку з рішенням Центрвиборчкому формувати дільничі виборчі комісії шляхом проведення однієї процедури жеребкування для всіх дільниць, що мінімалізує присутність в комісіях представників опозиції та відкриває шлях для тотальної фальсифікації результатів виборів на користь Партії регіонів та її сателітів, – громадянський рух «Спільна Справа» розпочинає всеукраїнську мобілізацію та реєстрацію спостерігачів з метою забезпечити їх масову присутність на виборчих дільницях.

У ситуації, що склалася, проконтролювати реальні результати виборів буде неможливо в абсолютній більшості випадків. Єдиний вихід – масова мобілізація свідомих громадян та їх участь у виборчому процесі в якості спостерігачів. Мінімум, по 5 осіб на дільницю, але необхідно більше, з огляду на те, що серед членів комісій буде лише по 2-3 представники від опозиції, а в окремих комісіях їх не буде взагалі.

Акція протесту, розпочата під будівлею ЦВК з вимогою переглянути рішення про формування окружних виборчих комісій, припиняється у зв’язку з таким же абсурдним рішенням Центрвиборчкому по дільничих комісіях.

У відповідь на наш протест ЦВК своєю постановою по дільничих комісіях продемонструвала, що вона є фактичним співучасником змови, скерованої на фальсифікацію виборів. Чекати адекватних чи справедливих рішень від цієї комісії не варто.

Громадянський рух «Спільна Справа» вже створив кол-центр, куди може зателефонувати і зареєструватися кожен, хто бажає стати офіційним спостерігачем на виборах. Телефонувати необхідно за номером: (044) 455 8 222. Також можна зареєструватись на spilnasprava.org.ua

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.