В Дніпропетровську кандидат оплачує виборцям проїзд у маршрутках(+фото)

8 октября 2012, 13:14
громадянин
0
1045

Правда лише до 28 жовтня

Дніпропетровським відділенням Громадянського руху "Спільна Справа" зафіксовані чергові факти підкупу виборців та зловживання службовим становищем.

Так на кількох маршрутах громадського транспорту, що здійснює перевезення пасажирів по виборчому округу № 29, з'явились повідомлення про те, що проїзд знижено завдяки кандидату в народні депутати від Партії регіонів Віктору Бутковському. Як повідомили "Спільній Справі" перевізники, знизити ціну на проїзд до 28 жовтня та вивісити агітаційні оголошення їх примусили у місцевій державній адміністрації.

Як повідомлялось раніше, Віктор Бутковський, який є керівником ГУ МНС в Дніпропетровській області, неодноразово залучав підлеглих йому пожежників та спецтехніку для розвішування по округу власної агітації.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.