Рішення прийнято

15 октября 2012, 12:41
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
3415

Щойно завершився з'їзд "Батьківщини", а до того - засідання Ради Об'єднаної опозиції.

Прийнято рішення зняти з реєстрації 27 кандидатів-мажоритарників: 26 - для підтримки кандидатів від УДАРу, одного - на користь офіцера-десантника Бабича, який балотується на Одещині шляхом самовисування і увійшов до Об'єднаної опозиції.

Обговорення не було простим, але відповідальність рішення усвідомлювали всі присутні. Жодного голосу "проти" не було, утрималося - дев'ять осіб, які вважали неправильним знімати на користь УДАРу діючих народних депутатів, що витримали тиск влади і не стали "тушками". Виходячи з даних проведених опитувань, в результаті рішень "Батьківщини" і УДАРу влада може недорахуватися понад 20 депутатів-мажоритарників, відповідно на 20+ мандатів може сильнішою стати опозиція. Це плюс.

Шкода, що не вдалося домовитися з Віталієм Кличком про узгодження мажоритарників по всій країні, тоді плюс був би набагато вагомішим.

Списки знятих кандидатів і результати соцопитувань скоро мають бути оприлюднені у ЗМІ.


Більше інформації на www.grytsenko.com.ua

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.