Співкоординатора ЧЕСНО у Горлівці Олександра Кирилова виключено з Руху

16 октября 2012, 13:14
Владелец страницы
0
614

Рух ЧЕСНО стурбований ситуацією, що склалася у Горлівці (Донецька область) за участі регіонального співкоординатора ЧЕСНО Олександра Кирилова та кандидата у народні депутати Володимира Веселкіна.

15 жовтня Володимир Веселкін, кандидат у народні депутати по одномандатному округу  №51, виступив із заявою, що представник ЧЕСНО за гроші погодився розкрити план інформаційної війни, що готувалася опонентами Веселкіна (відео-запис відповідної розмови опубліковано в Інтернеті). За  словами ж самого Кирилова, він лише удавав із себе консультанта з політичного штабу, аби змусити Веселкіна зняти свою кандидатуру з передвиборчих перегонів.

Рух ЧЕСНО заявляє, що Олександр Кирилов діяв від власного імені і не був уповноважений рухом ЧЕСНО вести будь-які переговори з Володимиром Веселкіним. Ситуація, що склалася у Горлівці, потребує детального вивчення, але вже зараз ми можемо заявити, що такі дії Олександра Кирилова суперечать принципам руху ЧЕСНО та не сумісні з участю у русі.

У результаті голосування ініціаторів руху та учасників Київської та Донецької координаційних рад ЧЕСНО прийнято рішення про виключення Олександра Кирилова руху ЧЕСНО.

Ініціатори ЧЕСНО засуджують вчинки своїх учасників, що дискредитують увесь рух та шкодять його репутації. 

Регіональні координаційні ради формувалися на умовах добровільності, рух ЧЕСНО висував єдину принципову вимогу до майбутніх співкоординаторів – не балотуватися на виборах та не працювати на користь/супроти будь-якого кандидата чи політичної сили. 

Будь-який тиск, таємні переговори та домовленості з представниками політичних сил – є неприйнятними для учасників руху ЧЕСНО. Рух ЧЕСНО є політично незаангажованим рухом, наша діяльність передбачає моніторинг політиків, а також публічний діалог із політичними силами з вимогою усунути від участі у виборах недоброчесних кандидатів.


Прес-офіс ЧЕСНО
Київ
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.