Передвиборний PR-фокус регіоналів із продажем земель

16 октября 2012, 16:30
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
1053

Регіонали відчули, що із-за тотальної недовіри до влади народ відторгає їхній ринок земель.

В усіх без виключення регіонах. Люди бояться, що хлопці із Єнакієвого скуплять задешево ($300 за гектар) усі землі країни.

В штабі ПР це питання "опрацювали" і вирішили: перед 28 жовтня людей треба заспокоїти, а після виборів - проштовхнемо свій "ринок" і скупимо землі без проблем.

Тут же, на випередження, регіонали хутко реєструють законопроект. Автор - Юрій Мірошниченко, представник Президента у Раді. Номер - 11315 від 10 жовтня. Голосувати планують невідкладно, сьогодні ж, 16 жовтня - бо це останнє засідання ВР перед 28 жовтня.

Суть проекту - продаж-купівля земель відбуватимуться тільки після прийняття Закону про обіг земель сільгосппризначення. Це вони так сором'язливо його назвали, аби і в назві не було згадки про ринок земель.

PR-ідея регіоналів - подати народу законопроект 11315 через ЗМІ як нібито мораторій на ринок земель. Бо того хочуть почути люди.

Реальний задум регіоналів - після виборів (не виключаю, що ще й нинішнім складом ВР) тихенько прийняти Закон про обіг земель сільгосппризначення і тим самим дати старт скупівлі земель. Бо того хоче Сім'я і наближені до неї олігархи.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.