У Луцького на окрузі в одну квартиру прописали 37 чоловік(+фото)

18 октября 2012, 19:23
громадянин
0
1434

Це понад 5 відсотків виборців, що голосуватимуть на цій дільниці.

В одній із київських квартир на вулиці Політехнічній, 46/1 активісти громадянського руху "Спільна справа" виявили 37 прописаних людей. Це люди з різними прізвищами та датами народження.

Інформацію про аномальну кількість прописаних у помешканні людей виявили під час перевірки виборчих списків виборчої дільниці №800898 виборчого округу №222, де балотується голова Комітету освіти та науки Верховної ради Максим Луцький(Партія регіонів). Дільниця розташована на території "Київського політехнічного інституту".

Як виявилося після перевірки, реально в цій квартирі мешкає родина з трьох осіб.

При явці 60% 37 осіб - це близько 5 відсотків виборців на цій дільниці.

Громадянський рух "Спільна Справа" закликає всіх виборців ретельно перевірити списки виборців не лише щодо себе, але й щодо інших осіб та у випадку виявлення подібних невідповідностей телефонувати за номером гарячої лінії руху (044)455-8-222.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.