У опонента Литвина маскі-шоу на підприємстві(+фото)

19 октября 2012, 12:30
громадянин
0
1584

Черговий факт використання силовиків у виборчих перегонах.


Як повідомило Новоград-Волинське відділення громадянського руху “Спільна Справа”, в Житомирській області зафіксовано факт тиску на кандидата в народні депутати по виборчому округу №65 Михайла Махинова.

Так сьогодні на підприємстві ТОВ “Юнік-Фарма”, яке належить Махинову, податковою міліцією Житомирської області було проведено обшук та виїмку бухгалтерських документів по кримінальній справі, порушеній проти іншого підприємства. При проведенні слідчих дій мали місце грубі порушення кримінально-процесуального законодавства: працівникам компанії перешкоджали вільно пересуватись по території підприємства та викликати адвокатів. Працівники податкової міліції були вдягнені у бронежилети та озброєні автоматичною зброєю.

Михайло Махинов - колишній член Партії регіонів, який бере участь у виборах в якості самовисуванця. По виборчому округу №65 також балотується голова Верховної Ради України Володимир Литвин.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.