Спільна Справа закликає не визнавати результати виборів та виходити на Майдан

31 октября 2012, 13:25
Владелец страницы
громадянин
0
1568

Громадянський рух “Спільна Справа” закликає громадян не визнавати результативиборів та вимагати проведення нових виборів за законом “Про вибори народних депутатів України” в редакції 2007 року

Громадянський рух “Спільна Справа” закликає громадян не визнавати результативиборів та вимагати проведення нових виборів за законом “Про вибори народних депутатів України” в редакції 2007 року за повністю пропорційною системою.

Завдяки системним фальсифікаціям по мажоритарній системі в низці областей пройшли провладні кандидати, яких не підтримують виборці. Серед областей, де це відбулось масово можна назвати: Київську, Полтавську, Черкаську, Чернігівську, Житомирську, Вінницьку, Хмельницьку, Волинську та Чернівецьку.

В цих областях по пропорційній системі об’єднана опозиція набрала в декілька разів більше, аніж Партія регіонів, проте на мажоритарних округах картина є прямо протилежною. В той же час, в Києві, де був найвищий в країні рівень спостереження, від опозиції пройшли навіть відверто слабкі кандидати.

"Спільна Справа" розпочала мобілізаціюгромадян, що підтримують скасування парламентських виборів, для участі в протестах, що розпочнуться Києві в суботу 3-го листопада о 12-00 на Контрактовій площі біля пам'ятника Сковороді.

Сьогодні ми маємо ситуацію, коли завдяки фальсифікаціям, Партія регіонів та комуністи, які навіть за провладними екзит-полами програли вибори по загальнодержавному виборчому округу, мають всі шанси сформувати не лише просту, але й конституційну більшість. Фактично це призведе до диктатури антиукраїнської меньшості. Єдиний шанс цьому протидіяти - загальнонаціональний протест.

Більше тут: spilnasprava.com
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.