Сьогодні о 14.00 опозиція проведе мітинг біля Обухівської райдержадміністрації

3 ноября 2012, 11:29
Політик
0
1482

Сьогодні о 14.00 опозиція проведе мітинг біля приміщення Обухівської райдержадміністрації, де відбувається засідання ОВК округу N94

У суботу, 3 листопада, біля приміщення Обухівської райдержадміністрації відбудеться мітинг опозиції на підтримку кандидата від ОО "Батьківщина" Віктора Романюка по виборчому округу N94.

Нагадаю, що Об'єднана опозиція провела паралельний підрахунок голосів. За нашими даними, підкріпленими протоколами з мокрими печатками, кандидат від Об'єднаної опозиції Віктор Романюк перемагає кандидата від влади Тетяну Засуху із відривом у майже 10 тисяч голосів. По 28 дільницях, на яких Віктор Романюк перемагає, кандидат від влади Тетяна Засуха подала судові позови, щодо порушень з метою подальшого визнання результатів виборів по цих дільницях недійсними.

Вчора у приміщенні Київського апеляційного адміністративного суду було розглянуто усі 28 справ, які суд задовольнив на користь кандидата від влади.

Закликаємо усіх небайдужих громадян приєднатися до мітингу стати на захист чесного результату виборів!

Початок мітингу о 14.00

Адреса: м.Обухів, вул.Малишка,10
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.