До Тимошенко вимагають допустити журналістів

14 ноября 2012, 13:18
громадянин
0
1532

Це дасть можливість уникнути будь-яких спекуляцій щодо довільної інтерпретації заяв лідера опозиції та справжнього стану її здоров’я.

Громадянський рух “Спільна Справа” звернувся до Державної пенітенціарної служби України з вимогою допустити до Юлії Тимошенко представників засобів масової інформації. 

В ситуації, коли Тимошенко продовжує голодування в знак протесту проти масових фальсифікацій, які мали місце на парламентських виборах, вона, як лідер політичної сили, за яку проголосував кожен четвертий українець, має право особисто звернутись до своїх виборців та самостійно озвучити свою позицію. Таке звернення дасть можливість уникнути будь-яких спекуляцій щодо довільної інтерпретації заяв лідера опозиції та справжнього стану її здоров’я.

Якщо тюремники організували у вересні прес-конференцію Юліїї Абапловій, яка цікава лише тим, що є сусідкою Тимошенко по камері, ми не бачимо жодних перешкод для забезпечення такого ж права людині, яку підтримують мільйони українців.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.