Об'єднання чотирьох складових опозиції у Верховній Раді

18 ноября 2012, 19:41
Владелец страницы
голова Центру досліджень політичних цінностей
0
1931

Всім опозиційним силам до нинішньої влади(парламентським партіям, позапарламентським партія, громадським організаціям, громадським рухам, інтелектуалам і т.д.) варто єднатися.

Щойно в телепрограмі у Вахтанга Кіпіані на ТВІ я запропонував зробити збори у Верховній Раді чотирьох складових опозиції: 1.фракції Батьківщини, 2.фракції Удару, 3.фракції Свободи 4. патріотичним депутатам-самовисуванцям.

Варто було б провести спільні збори і утворити щось на кшталт позафракційного об'єднання.

Вахтанг мислить аналогічно і навіть запропонував назвати таке утворення "Народна Рада"(з аналогією щодо опозиційної надфракційної групи у Верховній Раді першого скликання).

Як на мене, то для успішної протидії режиму Януковича, необхідно творити спільні структури(наступний етап-це утоврення спільних структур+громадські організації та рухи та інтелектуали поза Верховною Радою).

Отже пропозиція озвучена, тепер подивимося як на неї реагуватимуть партійні керівники.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.