Санкції проти українських корупціонерів: який механізм?

25 ноября 2012, 10:18
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
3096

Західне експертне середовище пропонує Євросоюзу і США механізм запровадження санкцій (візові обмеження і замороження рахунків) проти корумпованих українських чиновників.

Пропонують запроваджувати санкції поетапно, вимагаючи від української влади певних дій і результатів.

Називають конкретні прізвища, з кого почати і ким закінчити: спочатку Кузьмін, потім Пшонка, далі Азаров, за ним два сини Януковича... і так поступово – аж до самого Януковича, доки корумпована українська влада не схаменеться.

На противагу санкціям проти високопосадовців, пропонують спростити візовий режим для громадян України.

Наголошують на необхідності підписання Угоди між Україною і ЄС, але – на певних визначених умовах, які Україна має попередньо виконати, в т.ч. під впливом санкцій проти її керівної верхівки.

Хто володіє англійською, почитайте більш детально доповідь і коментар Ендрю Вільсона (Andrew Wilson) і Олександра Мотиля (Alexander J. Motyl).

Більше інформації на www.grytsenko.com.ua
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.