Від Ради вимагають призначення виборів на проблемних округах

18 декабря 2012, 13:01
громадянин
0
1023

Ситуація делегітимізує як саму Верховну Раду, так і її рішення.

Громадянський рух “Спільна Справа” звернувся до Верховної Ради з вимогою невідкладно до Нового року призначити вибори на п’яти округах, де ЦВК не змогло встановити результати. 

Майже мільйон виборців з цих округів досі не має своїх мажоритарних представників у парламенті. Ігнорувати цей факт і створювати ситуацію подібну до тієї, яка склалась з відсутністю міських голів у Києві, Чернівцях та ряді інших міст є абсолютно неприпуститимим, оскільки це делегітимізує як саму Верховну Раду, так і її рішення.

Як відомо, ЦВК з різних причин не змогла встановити переможців на виборчих округах №№ 194, 132, 194, 197, 223. Під час протестів проти фальсифікацій, які тривали після 28-го жовтня 2012 року, лідери опозиції обіцяли блокувати роботу парламенту з метою забезпечення першочергового прийняття постанови про призначення перевиборів на цих округах, проте досі це питання в сесійній залі не підіймалось. Верховна Рада планує провести до Нового року ще одне пленарне засідання 25-го грудня.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.