Ну що, займемося "брудними" грошима і "брудними" чиновниками, які їх відмивають?

26 декабря 2012, 16:48
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
1804

Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, у якому я тепер працюю, провів перше засідання і розпочав роботу.

Мене обрано головою Підкомітету з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом.

На цьому напрямі працюватимемо утрьох, разом із Віталієм Яремою (Батьківщина) та Олегом Осуховським (Свобода).

Чим займатиметься наш Підкомітет?

1) Моніторинг і контроль виконання базового закону "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму".

2) Підготовка та внесення на розгляд Комітету відповідних законопроектів.

3) Виконання рекомендацій FATF щодо боротьби з відмиванням грошей.

Це все – сухою юридичною мовою. Але ми з Вами розуміємо, що йдеться про дуже серйозні й загалом небезпечні речі – запобігання та протидію мільярдним оборудкам, у яких задіяні напевно не рядові громадяни, а vip-персони країни.

Звертаюся до небайдужих громадян, хто професійно володіє цими питаннями, або має відповідну інформацію (факти), чи практичні пропозиції та законодавчі ініціативи – давайте, поєднаємо наші з Вами зусилля, заради важливої для країни справи.

Моя нова поштова адреса в Раді: 01008, місто Київ, вул. Садова 3а, кімната 308, Гриценку А.С. – це для Ваших звернень, які передбачають моє офіційне реагування як депутата. Для всього іншого – краще канал особистих повідомлень Facebook, або так само через мій персональний сайт.

Залишайте Ваші координати для зв'язку, анонімні звернення мені не потрібні та й в органах державної влади вони не розглядаються, згідно закону.

Більше інформації на www.grytsenko.com.ua
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.