Вітаю Громадян – з Новим роком і Різдвяними святами!

30 декабря 2012, 18:54
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
1389

2013-й рік має стати рубіжним для майбутнього України і кожного з нас.

Головне завдання року для України – підписання Угоди з Європейським Союзом про асоціацію і зону вільної торгівлі.

У 2013-му Україна має чітко зафіксувати стратегічну європейську перспективу, тим самим пройти "точку незворотності" – припинити усі розмови про євразійські проекти під проводом Кремля.

Угода з Євросоюзом – це рубіжний етап для України у визначенні стандартів і цінностей. Причому не зовнішньої, а насамперед внутрішньої політики. Захисту прав, свобод і життя кожної людини, суспільства і демократичних засад держави.

Демократія є ефективною у державі ГРОМАДЯН – самодостатніх, небайдужих і активних людей. Високі стандарти і цінності може запровадити і надійно захистити НАРОД, спільнота ГРОМАДЯН. Населення цього не зробить – воно залежне від влади і підкоряється владі, навіть без особливого примусу, навіть за наявності певних демократичних процедур. 2012-й рік це теж підтвердив.

2013-й має стати роком осмислення і усвідомлення. Високої місії і високої відповідальності – для кожного з нас. Я переконаний, Україна відновить втрачений суверенітет, опанує стратегічну перспективу і згодом стане успішним прикладом для багатьох інших держав.

Бог дав Україні для цього більш ніж достатньо ресурсів і можливостей. Маємо гідно ними скористатися, а для цього вивільнити творчу енергію мільйонів людей – ГРОМАДЯН.

Бажаю Вам здоров'я і добра, мудрості й відповідальності, віри в Бога і у власні сили!

З Новим Роком і Різдвяними святами!

Щоб тепло й затишно було у Вашій домівці – і було тепло у Вашій душі!

Більше інформації на www.grytsenko.com.ua
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.