Про депутатські пільги та відмову від них

17 января 2013, 10:53
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
921

Сайти зарясніли повідомленнями про відмову окремих депутатів від депутатських пільг.

Сповіщають, що Арсеній Яценюк відмовився від 80% надбавки голові фракції, а Ганна Герман – від матеріальної допомоги, санаторного лікування і житла за рахунок ВР.

На фоні загальної бідності в країні питання депутатських пільг стало резонансним і викликає справедливе збурення у суспільстві.

Це питання мала б системно вирішити Рада – прийняттям відповідного закону. Водночас щоб прийняти закон, потрібна більшість – опозиція (меншість) цього не зробить.

Але – і за відсутності закону про скасування пільг депутат може від них відмовитися, ніхто ж не змушує їх отримувати, правда?

Відтак, звітую: за 5 років роботи у парламенті я жодного разу (1) не отримував матеріальної допомоги – письмово від неї відмовлявся; (2) не користувався ніякими спецсанаторіями ВР – відпочивав в інших місцях і за власний рахунок; (3) не звертався за медичною допомогою до "Феофанії" чи інших спецзакладів, закріплених за ВР – лікувався в інших установах і за власний рахунок; (4) не отримував ні житла, ні грошової компенсації за рахунок ВР... Отримував зарплату і того нам вистачало.

І наостанок, я робив це тихо й спокійно, без гучних заяв і галасу в пресі. Тоді – коли із 450 депутатів від пільг відмовлялися лише семеро (це потім вияснили журналісти). Тоді – коли інші депутати, в тому числі хто зараз поширює повідомлення через прес-служби, тихенько користувалися отими пільгами...

Більше інформації на www.grytsenko.com.ua
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.