В Україні немає жодного політв'язня

20 января 2013, 09:09
громадянин
0
6323

Ми програємо, бо продовжуємо жити за правилами, які ніким не виконуються.

Ми програємо, бо продовжуємо жити за правилами, які ніким не виконуються. В урядовцях, прокурорах та вертухаях продовжуємо вишукувати ознаки української держави і вперто не бачимо окупаційної адміністрації. 

Добровільно передаємо себе в руки мєнтів та суддів, розраховуючи на справедливість. Забуваючи, що їхнє завдання захищати режим, а не справедливість. 

Прововжуємо говорити про незаконно засуджених, як про "жертв вибіркового правосуддя" або "політв'язнів". В Україні немає ніяких політв'язнів. Кожен, кого переслідує окупаційний режим, має зробити все, щоб не стати черговим військовополоненим. Переховуватись, використовувати підробні документи, незаконно перетинати державний кордон - будь-що, проте не здаватись в полон.

Я з величезною повагою ставлюсь до рішення Тимошенко залишитись в Україні попри ув'язнення, однак в результаті воно виявилось хибним. Позбавленій можливості реально впливати на політику власної партії, обмеженій в інформації та спілкуванні, режимом їй відведена роль пасивного спостерігача, життя якого залежить від примхи тюремників.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.