За борги ЄЕСУ буде сидіти Кузьмін, а не Тимошенко

24 января 2013, 15:54
громадянин
0
3951

Така позиція уряду Азарова...

Кузьмін заявив, що виплату боргу ЄЕСУ теоретично можна покласти на Тимошенко. Враховуючи, той беззаперечний факт, що жодних державних гарантій ЄЕСУ в стосунках з Міністерством оборони РФ від уряду України ніколи не отримувало, виплата сьогодні $ 405 мільйонів є не теоретичною, а абсолютно реальною підставою пересадити всю судову камарілью, яка виносила такі безпідставні рішення, а заразом і прокурорську включно з самим Кузьміним за бездіяльність. 

Справа в тому, що державні гарантії - це не якийсь папірець, який можна підписати десь на коліні. Відповідно до Бюджетного кодексу України кожна видана державна гарантія відображена в Реєстрі державних гарантій Мінфіну. По кожній державній гарантії відбувається окреме засідання Кабміну, на якому колегіально приймається Постанова про видачу такої гарантії. Видача кожної такої гарантії відображається у Державному бюджеті. Будь-хто, перевіривши цю відкриту інформацію може легко переконатись, що жодних слідів видачі державних гарантій ЄЕСУ немає. 

Більш того, позиція уряду Азарова в судовому процесі була такою ж. Представник Кабміну в усіх трьох інстанціях чітко заявляв, що жодних гарантій Україна ЄЕСУ не видавала. 

Лише за одну цю оборудку, в якій з України на користь Росії було безпідставно стягнуто майже півмільярда доларів фактичної данини, варто було б розібрати до камінця будівлі на Банковій та Грушевського.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.