Міненерго не дає «бурити» глибше: замучило своїх клерків відписками

25 января 2013, 11:03
Владелец страницы
Політик
0
1826

Щойно я отримав відповідь від Міненерго на своє депутатське звернення - суцільне мовчання, особливо зловісне в частині Договору про енергетичне товариство ЄС, та участі представників ЄС у переговорах


Щойно я отримав відповідь від Міненерго на своє депутатське звернення. Складаючи це звернення, я ставив на меті з‘ясувати наступне:
 
По-перше, чи розглядає Україна можливість двостороннього консорціуму з управління українською ГТС, без участі ЄС
;
 
По-друге, просив надати проекти документів, що обговорюються на переговорах
;
 
По-третє, отримати роз‘яснення того, як ці переговори узгоджуються з ратифікацією Україною Договору про заснування енергетичного співтовариства ЄС
;
 
По-четверте, побачити результати проведеної незалежної вартості оцінки ГТС України.

Очікувано, але шкода - по жодному з цих питань притомної відповіді я не отримав. 
 
Натомість мені надіслали туманне зізнання, що переговори ведуться «в рамках співробітництва з Російською
Федерацією», однак для їхнього завершення потрібна згода Росії на фіксовані обсяги транзиту і гроші від ЄС.
 
По всіх інших пунктах – суцільне мовчання, особливо зловісне в частині Договору про енергетичне товариство ЄС, та участі представників ЄС у переговорах, що, ймовірно, врівноважило і зробило б стійкішими позиції України. Мені також великодушно пообіцяли повідомити результат оцінки ГТС України після рецензування цієї оцінки Фондом держмайна, бо, мовляв, ця оцінка засекречена.

Оскільки ніяких секретів мені так і не повідомили, подаю цей зразок чиновницької казуїстики на ваш розгляд у всій красі
.

Напрошуються два висновки. Перший – процес переговорів з Росією та оцінюванням вітчизняної ГТС триває і є не просто не чистим, а огорнутим черговими мутними оборудками влади. І висновок другий - якщо на порожні листи, які нічого не пояснюють та не додають ані парламентському, ані громадському контролю, вбивають свій час чиновники Міненерго, то доцільніше було б їх перепрофілювати, і на звільнені кошти найняти ще кілька бурильників на шельфі.


Наразі питання залишились без відповіді, тож готую депутатський запит.Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: ГТС,Яценюк,Батьківщина,Газ Украина,Украiна,Євросоюз,Російська Федерація,Пишний
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.