Восьмий законопроект

31 января 2013, 13:58
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
759

Уже двічі цей проект Янукович, Азаров і Тігіпко блокували. Спробую втретє. У таких випадках - я наполегливий і впертий, не зупинюся, доки несправедливість не буде здолано

Зареєстрував за №2124 - про внесення зміни до статті 36 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб" (щодо пенсії в разі втрати годувальника).

Він спрямований на виправлення кричущої несправедливості: сьогодні в разі загибелі військовослужбовця (усіх силових структур) його родина отримує майже вдвічі менше, ніж родина цивільного держслужбовця, якщо той помре.

Пояснити цю несправедливість влада не може - бо немає і не може бути жодних розумних аргументів.

Необхідні кошти - 172 млн. грн.. на рік. Де їх знайти? Поверніть державі вкрадене лише на "вишках Бойка" - уже років на 20 вистачить. Можу вказати ще два десятки джерел, гроші є - було би бажання.

Тим не менше, уже двічі цей проект Янукович, Азаров і Тігіпко блокували. Спробую втретє. У таких випадках - я наполегливий і впертий, не зупинюся, доки несправедливість не буде здолано:)


Читайте більше на www.grytsenko.com.ua

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.