МОРАТОРІЙ на закриття сільських шкіл

21 февраля 2013, 19:25
Владелец страницы
голова Центру досліджень політичних цінностей
0
1493

Зареєстрував сьогодні проект постанови «Про впровадження мораторію на закриття навчальних закладів системи загальної середньої освіти, розташованих в сільській місцевості".

Зареєстрував сьогодні проект Постанови «Про впровадження мораторію на закриття навчальних закладів системи загальної середньої освіти, розташованих в сільській місцевості".

Наскільки стало відомо, в Міністерстві імені Табачника розробляється чергова "оптимізація" (тобто-закриття) сільських шкіл. 

Так як переважна кількість сільських шкіл є з українською мовою навчання, то це ще й буде черговий ударпо українській мові.

Ну, і головне: як відомо-нема в селі школи-не буде і самого села.

Тому я подавав проект про МОРАТОРІЙ на закриття в сільській місцевості як шкіл, так і професійно-технічних навчальних закладів. 

Мораторій запропонував до 2015 року, тобто до президентських виборів.

P.S.Цитата з Проекту постанови:

"4. Прогноз наслідків прийняття акту:
Прийняття та реалізація проекту дозволить зберегти навчальні заклади системи загальної середньої освіти, розташовані у сільській місцевості, й забезпечити сприятливі умови для освіти сільським дітям."
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.