Азаров взявся за собак і котів. Нехай почне з Міноборони!

6 марта 2013, 16:34
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
1173

Прем'єр доручив міністрам відреагувати на випадки знущання над безпритульними тваринами. Вчасно. Почнемо з міністра оборони Павла Лебедєва?

Допоможу Ніколаю Яновічу розібратися не взагалі, а з конкретними фактами.

А саме – звірячого вбивства собак капітаном Михайлом Пестерєвим у Житомирській бригаді. Порубав їх саперними лопатками, потім підірвав вибуховими пакетами, на очах у підлеглих солдат, в тч жінок. Я про цей випадок писав у січні місяці.

Звернувся письмово до міністра Лебедєва – з вимогою провести службове розслідування і винних у порушенні закону, а крім того моралі й гідності офіцера – притягти до відповідальності.

Отримав від міністра відповідь: службове розслідування проведено; полковник, командир бригади – отримав дисциплінарне стягнення, за недостатній контроль за організацію бойової підготовки в бригаді. Але тут же: розслідування виявило, нібито капітан Пестерєв не вбивав живих собак, а десь знайшов уже мертвих і потім їх підривав вибуховими пакетами. Піднімаючи таким чином бойовий дух солдат. І ще – прокуратура міста Житомира порушила кримінальне провадження і проводить власне розслідування, повідомляє міністр оборони.

Що ж, міністр не зміг (чи не захотів?) знайти правду, донести її до людей і тим самим поставити переконливу крапку.

Я письмово звернувся до Житомирського прокурора... Побачимо, чи доберуться до правди його підлеглі і чи садисти у погонах відповідатимуть перед законом? Відповіді ще немає. Час у прокурора ще є – і розібратися, і дати мені відповідь у визначений законом термін.

Може, свіже доручення Азарова чиновникам допоможе?

Читайте більше на grytsenko.com.ua
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.