Азарова чекає три роки обмеження волі(+документ)

14 марта 2013, 08:22
громадянин
0
2803

Відповідний документ розміщено на урядовому порталі.

Кабінет Міністрів затвердив постанову, яка дозволяє участь народних депутатів у засіданні уряду лише за погодженням прем'єр-міністра.

Відповідний документ розміщено на урядовому порталі.

Цією Постановою уряд порушує ст. 17 Закону України "Про статус народного депутата України", якою передбачено, що народний депутат України має право безперешкодно відвідувати органи державної влади України за пред'явленням свого депутатського посвідчення. Вимагати від депутата оформлення для цього додаткових документів законом прямо заборонено. 

Відповідно до ст. 351 Кримінального кодексу України створення таких штучних перепон діяльності народних депутатів має кваліфікуватись як злочин, за який передбачена відповідальність у вигляді обмеження волі на строк до трьох років. 

ГР "Спільна Справа" буде контролювати, щоб після повалення режиму пан Азаров та інші члени уряду обов'язково понесли покарання за свої протиправні дії.

Текст постанови:

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.