Революція відбудеться в травні

14 марта 2013, 18:45
громадянин
0
6170

Безперечно, такий шанс втрачати не можна

Вінниця показала чітко - протестний потенціал в суспільстві зашкалює. При тому, що поінформованість про захід була вкрай низькою, в акції взяло щонайменьше 60% неорганізованих громадян. Решта були організовані партійними структурами через місцевих депутатів, що ще раз підтверджує, що партійний мобілізаційний потенціал за останні три роки навіть не пробували використовувати(в тому числі й після сфальшованих виборів). 

Безперечно, такий шанс втрачати не можна. 18 травня в Києві може відбутись не якась там демонстрація незадоволення, а повномасштабна акція громадянської непокори, яка має завершитись лише після складення Януковичем своїх повноважень. 

Може відбутись і повинна відбутись. 

Ми знаємо час та місце. Це унікальний шанс зібрати в Києві критичну кількість людей, які поставлять крапку на цій ганебній сторінці нашої історії. Я переконаний, що жодна адекватна людина не втратить можливість таким шансом скористатись. 

Квитки на Київ брати в один кінець, на жодні заклики розійтись, від кого б вони не виходили, не реагувати. 

З собою мати змінну білизну, спальники, сухпай на три дні та інші необхідні речі. 

І нехай нам допоможе Господь.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.