До призначення виборів кияни можуть не платити комунальні платежі

21 марта 2013, 21:33
громадянин
0
1730

Як відомо, Київ вже рік не має мера, а повноваження Київської міської ради спливають 2-го червня цього року

Громадянський рух "Спільна Справа" закликає киян не сплачувати комунальні платежі, доки в Києві не будуть призначені вибори Київського міського голови та Київської міської ради.

Свого часу Американська революція розпочалась саме з того, що американські колоністи, котрі не мали свого представництва в парламенті Великобританії, відмовились сплачувати податки британській короні. No taxation - without representation. Бойкотування обов'язкових платежів - найдієвіший та найдоступніший спосіб протесту. 

Як відомо, Київ вже рік не має мера, а повноваження Київської міської ради спливають 2-го червня цього року. Після обрання Віктора Януковича на посаду Президента непризначення виборів у містах, де традиційно перемагає опозиція, вже стало звичним. Міських голів не мають кілька обласних та десятки районних центрів.

Вони хочуть забрати в нас самоврядування? Тоді нехай власники Київенерго та Київгазу на своїх кишенях відчують вартість такого рішення.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.