Вперше чую про єдиного кандидата...

2 апреля 2013, 21:34
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
2457

Опозиція визначилася щодо єдиного кандидата на пост мера Києва?

Так, пишуть журналісти.

Вперше про це чую... Жодного обговорення – не було! Ні на фракції, ні на політраді фракції. Жодного! Хоч я неодноразово пропонував Яценюку з Турчиновим провести таке обговорення і чітко визначитися щодо кандидата в мери від опозиції. Не я один пропонував. Щоби безвідповідально не тримати паузи, а головне – не обманювати, ні киян, ні самих себе. Бо інакше боротьба за вибори у Києві сприймається людьми як імітація боротьби. Нещирість і фальшивість ситуації уже важко приховувати.

Кияни це теж відчувають. Вони вже не реагують на заклики вождів, що й підтвердила сьогоднішня акція біля Ради.

Треба робити висновки, діяти щиро й відповідально – і не гратися, ні в боротьбу за вибори, ні в повстання для повалення режиму. Довіра людей – то головне, її не можна, неприпустимо втрачати, в угоду чиїмось амбіціям або підіграванню владі.

Більше інформації на www.grytsenko.com.ua
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.