Кілька слів про сніжки, індивідуальний терор та гендерну рівність

3 апреля 2013, 11:31
громадянин
0
2726

Звернення до представників режиму

Насильство породжує насильство. Громадяни, позбавлені режимом надій на гідне життя, будуть мститись. І чим менше буде залишатись надій, тим страшнішою буде помста. Мститись будуть не ваші колеги по парламенту і навіть не найняті ними люди.
 
Мститись будуть звичайні неорганізовані в жодні структури люди. Поцікавтесь у своїх бадігардерів, що вони здатні протиставити доведеному до відчаю пенсіонеру, який побачивши, що ви проходите під його вікном, абсолютно спонтанно кине вам на голову цеглину. 

Україна за пів-кроку до індивідуального терору, тому хотілось би застерегти цих гламурних регіонівських полудурків - дуже скоро вас будуть просто вбивати. І чим жорстокіше ви будете переслідувати тих, хто абсолютно обгрунтовано вас ненавидить, тим швидше на асфальті біля вашого під'їзду з'явиться ваш силует.
 
І не розраховуйте на жодні поблажки, месники не будуть займатись сексизмом і каратимуть по-європейськи, з дотриманням повної гендерної рівності.

Єдиний шанс для переважної більшості з вас уникнути цього сумного фіналу - це повна і безумовна капітуляція. В такому випадку ви можете розраховувати на гуманне до себе ставлення, оскільки на вас будуть поширюватсь норми Віденської конвенції про утримання військовополених.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.