Нова афера Януковича

17 апреля 2013, 11:00
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
1562

Учора Рада відхилила три законопроекти 2594, 2595 і 2596, не включила їх до порядку денного сесії.

Сьогодні вони знову включені до розгляду. При тому, що Закон забороняє робити це протягом однієї сесії. Рибак, Азаров і Янукович про це знають.

Що ж це за проекти, які так хочуть провести Янукович & Со?

Унікальні проекти. Про фінансові векселі.

Якщо стисло, то після прийняття цих трьох проектів в Україні не буде ні бюджету, ні економіки, ні підприємництва.

Уряд отримає право розраховуватися з підприємцями не бюджетними грошима, а папірцями. Які не можна навіть продати на біржі. Які потім, колись, доведеться "обналічувати" з величезним дисконтом. Це – кому вдасться і, ясна річ, через "конкретних рєшал-смотрящіх".

Після прийняття цих корупційних законів Рада може приймати будь-які бюджети, а Уряд царюватиме по-своєму, отримуючи мільярди – за папірці.

Слідкуйте за голосуванням, чи пройде ця афера і чиїми голосами? І не тільки сьогодні, до липня слідкуйте – бо вони не зупиняться, надто жирний шматок пирога перед очима, слина тече:)

Більше інформації на www.grytsenko.com.ua
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.