Яценюк втратив контроль над фракцією, а фракція – втрачає опозиційне обличчя

19 апреля 2013, 05:21
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
1465

Список депутатів "Батьківщини", які 16-18 квітня голосували синхронно з владою, всупереч рішенням фракції:

Список депутатів "Батьківщини", які 16-18 квітня голосували синхронно з владою, всупереч рішенням фракції:

1. Андрієвський.

2. Бондаренко.

3. Бриченко.

4. Зубко.

5. Лукашук.

6. Лунченко.

7. Павелко.

8. Сергієнко.

плюс "фронтовики-тушки":

9. Немілостівий.

10. Скосар.

11. Стаднійчук.

12. Табалов-старший.

13. Табалов-молодший.

Як Ви думаєте, скільки ще треба "тушок" чи голосувань синхронно з владою, аби поставлене мною питання персональної відповідальності Яценюка сприймалося як логічне і обґрунтоване, а не як прояв політичної конкуренції?

Уточню важливі позиції:

1) Член нашої партії Канівець на сторону влади не перейшов – після виходу з фракції він голосує разом з опозицією і жодного разу не схибив, це легко перевірити.

2) Я не претендую, не хочу бути головою фракції чи його заступником – про це сказав Яценюку ще за місяць до виборів і неодноразово підтверджував на засіданнях фракції, аби зняти надумані підозри.

3) Якщо тактика "страуса" продовжуватиметься і Яценюк із цих ганебних голосувань висновків не зробить, тоді втрата довіри людей очікує не лише його, а всю ОО "Батьківщина".

4) Відповідальні депутати фракції (таких чимало) мають усвідомити загрозу втрати довіри людей, зупинити негативні тенденції, а для цього насамперед вивести фракцію зі згубного режиму "одобрямс".

Більше інформації на www.grytsenko.com.ua

Запрошую на обговорення у Facebook
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.