Нет слов, одни выражения...

16 мая 2013, 15:02
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
1749

Щойно на ранішньому засіданні Ради було зафіксовано рекорд.

Дуже сумний рекорд. За законопроект 2840 (про освіту), внесений опозицією (Свобода, Олександр Сич) і підтриманий опозицією (Батьківщина, голова комітету Лілія Гриневич), сама ж опозиція недодала 57 (!) голосів, в т.ч. Батьківщина – 41, УДАР – 13, Свобода – 3 голоси.

Раніше сьогодні було кілька інших голосувань, коли опозиція недодавала по 25-35 голосів за проекти, внесені знову ж таки – опозицією...

Що це таке? Скажу прямо: недисциплінованість і безвідповідальність. І депутатів, і лідерів.

Ці ганебні голосування мають стати приводом для дуже серйозної розмови – і депутатів у фракціях, і лідерів трьох опозиційних фракцій між собою. З серйозними висновками і рішучими діями по виправленню ситуації.

Ми не можемо, не маємо права, втратити довіру людей до всієї опозиції із-за чиєїсь недисциплінованості чи безвідповідальності.

Більше інформації на www.grytsenko.com.ua

Запрошую до обговорення на Facebook
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.