Янукович-банкрут або Чому ревуть воли

31 мая 2013, 08:37
громадянин
0
1780

Залишок на консолідованому рахунку Державного казначейства перед 9 травня становив 74 тисячі гривень

Залишок на консолідованому рахунку Державного казначейства перед 9 травня становив 74 тисячі гривень. В 2009-му, коли залишок опускався нижче 2 млрд. деякі міністри фінансів кричали про дефолт. 

Янукович - банкрут. Саме цим пояснюється та поспішність, з якою він здає національні інтереси. Його поведінка - це поведінка наркомана, який готовий винести з дому останнє заради чергової дози. 

Росія, перебуваючи в статусі монопольного кредитора, усвідомлює це і не по поспішає розщедруватись. Ціною підписання Меморандума з Митним Союзом стало всього лише перерахування Газпромом дострокової передплати за транзит природного газу. 

Враховуючи те, що транзит має достатньо високу собівартість - використовувати ці кошти на погашення державного боргу України було б, як мінімум, необачно. Може трапитись так, що Україні не матиме можливості забезпечувати вже оплачений транзит газу з Росії до країн Європи.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.