Я готовий покласти мандат – але тільки разом з Яценюком!

18 июня 2013, 06:51
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
771

Коли йшов на засідання фракції, були невеликі, але все ж сподівання, що врешті-решт фракція, заради очищення, прийме кадрові рішення – щодо "генератора тушок" і фронтовиків-зрадників...

Коли йшов на сьогоднішнє засідання фракції, були невеликі, але все ж сподівання, що врешті-решт фракція, заради очищення, прийме кадрові рішення – щодо "генератора тушок" і тих фронтовиків-зрадників, якими Яценюк з Мартиненком нафаршували список Батьківщини.

Помилився. Недооцінив технологічний талант Арсенія Петровича. Який вирішив переключити увагу – і очистити фракцію від Гриценка.

Персональну справу обговорювали майже півтори години. Чого тільки не почув: дискредитує опозицію, зрадник, ворог, воює проти Батьківщини і особисто проти Юлії Тимошенко, союзник Януковича, Льовочкіна...

Звучали пропозиції вигнати з фракції, вигнати з парламенту, приймати рішення одразу і негайно. Врешті, проголосували, аби я сам покинув фракцію і поклав депутатський мандат.

Перед голосуванням я чітко заявив: 1) з фракції не вийду; 2) мандат покласти можу, не проблема – але тільки разом з Яценюком!

Чому з Яценюком? Тому що саме він, своїми "фронтовими тушками", своїми діями і бездіяльністю – дискредитує опозицію найбільше. Яценюк покласти мандат відмовився:)

Я вдячний тим небагатьом, хто знайшов у собі сили принаймні утриматися при голосуванні.

І сьогодні, після істеричного дійства, я ще раз ставлю свій підпис під кожним словом, сказаним мною за період роботи в Раді: лідерам – прямо в очі, колегам – відкрито на фракції, людям – у публічних виступах.

Сумно, що ми з Вами живемо у часи, коли принципові й порядні люди дратують більше, ніж мерзотники. Але так буде не завжди...


Більше інформації на www.grytsenko.com.ua
Запрошую до обговорення у Facebook
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.