Олігархічні сни до 2018 року...

26 июня 2013, 00:22
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
886

Місяць тому я написав блог "Уряд передумав воювати з олігархами – до 2018 року спатимуть спокійно:) "

Про резонансний законопроект 2515 (трансфертне ціноутворення), яким Уряд начебто хоче перекрити канали тіньового виведення коштів олігархами-експортерами закордон. Але, як виявилося, про спокій олігархів Уряд потурбувався найперше: їхнього бізнесу пропоновані зміни не чіпатимуть, принаймні до 2018 року – так записано у Прикінцевих положеннях проекту 2515.

Ця резонансна тема мала розвиток. Більшість у Раді:

1) схвалила проект 2515 у першому читанні;

2) скоротила до одного тижня термін підготовки до другого читання, щоб прийняти Закон на цій сесії, до 5 липня.

Сьогодні у профільному Комітеті Віталія Хомутинника я зареєстрував поправку до проекту 2515. Одну-єдину, але якщо вона буде врахована -у другому читанні готовий проголосувати "за" 2515.

Суть поправки – вилучити із проекту Прикінцевих положень отой явно лобістський пункт щодо 2018 року. Закон 2515 має вступити в дію з 1 січня 2014 року і діяти він має без жодних преференцій для будь-кого, для олігархів-експортерів насамперед.

Прогнози? Імовірно, спочатку Комітет Хомутинника, а потім і провладна більшість під куполом мою поправку відхилять. Але депутатів, чиїми руками олігархи це зроблять, ми з Вами знатимемо. Поіменно.

Більше інформації на www.grytsenko.com.ua
Запрошую до обговорення у Facebook
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.