Бумеранг уже в повітрі...

3 июля 2013, 12:58
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
882

Такого не було при жодному з президентів, навіть у гірші часи Леоніда Кучми – щоб депутатів виганяли з парламенту після складання присяги і після роботи в якості депутата протягом семи місяців.

Схему обрали просту, як валянок: команда з Банкової – миттєве рішення слухняного суду – технічна реалізація слухняним спікером. Начальники і виконавці – одного поля ягоди. На Банковій – донецький, голова суду – донецький, спікер – донецький.

Яка Європа, яка інтеграція? Знахабнілі силовики і губернатори – залишаються у кріслах, іх покривають, попри ґвалтування, вбивства, тортури, рейдерські захоплення чужої власності. Депутатів же, які не погодилися танцювати під дудку Банкової – покарано. За межами Закону і Конституції.

Хочуть залякати геть усіх? Не вдасться. Бо є межа. За нею – спротив. І бумеранг...

Більше інформації на www.grytsenko.com.ua

Запрошую до обговорення у Facebook
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.