Хтось когось сприймає за ідіотів. Або Путін Януковича. Або Янукович нас

30 августа 2013, 09:47
Політичний консультант, віце-президент Української PR Ліги
0
2618

Навіть якщо Путін бомбардуватиме Межигір'я, Віктор Федорович повторюватиме мантру про велику дружбу та братерство з Росією.

Хтось когось сприймає за ідіотів. Або Путін Януковича. Або Янукович Путіна? Або Янукович нас...Путін не знав, що митниця зупинила українські товари. Більшої нісенітниці не зморозиш. Це із розмови гаранта з тележурналістами.
Ги-ги.
Втім, Янукович не може собі дозволити назвати речі своїми іменами. Стосунки з Росією у нього гірші, ніж у Ющенка, але він приречений пудрити мозги своїм виборцям, щоб у них залишалася ілюзія, ніби у нього з Москвою все у шоколаді. (Це не про "Рошен"). Навіть якщо Путін бомбардуватиме Межигір'я, Віктор Федорович повторюватиме мантру про велику дружбу та братерство з Росією. Це останнє, що у нього залишилося для виборців. А Путін побіцяє йому викликати на килим міністра оборони, щоб "дізнатися", що то за бомби падають на Україну.
Втім, справедливості ради маю сказати, що жорсткість, яку Янукович несподівано продемонстрував щодо своїх московських, здавалося б, друзів, це єдина для мене приємна несподіванка в його вже більше ніж трирічному президентстві.   
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.