Від Захарченка вимагають припинити кидати строковиків проти мітингувальників

4 октября 2013, 10:45
громадянин
0
1080

Ситуація, коли на мітингу під Київрадою перед загонами “Беркуту” були виставлені 18-20 річні солдати нагадує найкращі традиції “заградзагонів” НКВС

Громадянський рух “Спільна Справа” звернувся до міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка з вимогою припинити незаконне використання на мітингах солдат, що проходять строкову службу у внутрішніх військах МВС України.

Ситуація, коли на мітингу під Київрадою перед загонами “Беркуту” були виставлені 18-20 річні солдати нагадує найкращі традиції “заградзагонів” НКВС. Батьки відправляють своїх дітей до армії для того, щоб вони захищали Україну, а не брали участь у бійках з протестувальниками. Якщо наша вимога не буде негайно виконана, ми ініціюємо в Києві загальноукраїнський збір комітетів солдатських матерів.

Хочу наголосити на неприпустимості використання військовослужбовців для виконання поліцейських функцій в умовах мирного часу. В Україні понад 15 тисяч юнаків проходять військову службу саме у внутрішніх військах МВС.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.