На шляху до Вільнюса: Янукович гальмує?

17 октября 2013, 11:47
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
1188

На сайті Ради з'явився проект розкладу пленарних засідань на 22-25 жовтня і на 5-8 листопада. Законопроектів із "списку Фюле" НЕМАЄ.

На сайті Ради з'явився проект розкладу пленарних засідань на 22-25 жовтня і на 5-8 листопада. Законопроектів із "списку Фюле" (про реформування прокуратури і про вдосконалення виборчого законодавства, які належать до взаємно погоджених Україною і ЄС умов успіху Вільнюського саміту) – у розкладі пленарних засідань НЕМАЄ.

Наступні пленарні засідання сплановано аж на 19-22 листопада. Якщо не буде внесено змін до розкладу роботи Ради, то "список Фюле" зависає – прийняти ці проекти у цілому як закони вже просто не залишиться часу...

Припускаю, що більшість може включити їх до розгляду оперативно, у будь-який день, але тим не менше відсутність ключових законопроектів у плановому режимі роботи Ради – насторожує.

Що це? Нерозторопність у плануванні? Чи Янукович натиснув на гальма?


Запрошую до обговорення у Facebook
Більше інформації на www.grytsenko.com.ua
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.