Бумеранг уже повертається...

23 октября 2013, 10:29
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
1136

Ігор Марков – ще той персонаж, своїх агресивних антиукраїнських поглядів він навіть не приховує. Але його затримання так само дурно пахне.

Ігор Марков – ще той персонаж, своїх агресивних антиукраїнських поглядів він навіть не приховує.

Але його затримання міліцією на підставі звинувачень у побитті пікетувальників 6 (шість!) років тому – воно так само дурно пахне. При тому, що протягом тих самих шести років, практично щотижня, міліція разом із беркутівцями била і продовжує бити мирних пікетувальників по всій країні. Нахабно і безбашенно, не зважаючи ні на вік людини, ні на журналістське чи депутатське посвідчення. Руками й ногами, кийками дубасять і сльозогінним газом отруюють. І для них – жодної відповідальності! А тут раптом – така принциповість?!

Напевно звідси і заява Маркова про "донецьких бандитів, які організували його затримання", і його погроза: "Як вийду, б...дь, зубами порву того урку". А хіба Марков не знав, до якої фракції вступав? Не бачив, що влада творить у тій же Одесі?

Не Марков тягнув нас до союзу з державою, де людське життя нічого не вартує, а силовики ще більш нахабні й безконтрольні?

Бумеранг має властивість повертатися. І боляче б'є по голові. Того, хто його запускає...

Запрошую до обговорення у Facebook
Більше інформації на www.grytsenko.com.ua
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.