Це вже метастази раку. Морального...

29 октября 2013, 19:10
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
624

На підтримку нещодавно затриманого "кримінального авторитета Анісіма" несподівано подав свій голос... архієпіскоп Запорізький і Мелітопольський Лука.

На підтримку нещодавно затриманого "кримінального авторитета Анісіма" (так його назвало МВС), а простіше по-їхньому – "сморящєго", несподівано, а може й сподівано, подав свій голос... архієпіскоп Запорізький і Мелітопольський Лука (УПЦ Московського патріархату).

Владика довго перелічує благодійні проекти "авторитетного" підприємця Анісімова, спрямовані на підтримку Церкви.

Своє архіпастирське звернення до людей високий церковний чин завершує не менш високими словами (цитую): "Православная Церковь глубоко признательна бизнесмену Евгению Анисимову за благодеяния, направленные на развитие и укрепление духовности в нашем Богом спасаемом регионе".

Мабуть, за задумом архієпископа, найбільше зігріти душу прихожан УПЦ-МП має саме отой наголос владики на "укреплении духовности", у поєднанні з такою величною постаттю "смотрящєго"...

Що тут сказати? Моральна деградація. Повна. Це вже метастази, четверта стадія раку. Морального...

Запрошую до обговорення у Facebook
Більше інформації на www.grytsenko.com.ua
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.