Хто хоче ліквідувати Інститут археографії та Інститут сходознавства?

30 октября 2013, 15:34
Владелец страницы
голова Центру досліджень політичних цінностей
0
670

Занепокоєний інформацією про майбутню ліквідацію Інституту української археографії та джерелознавства та Інституту сходознавства, сьогодні я завітав на Президію Академії наук.

Занепокоєний інформацією про майбутню ліквідацію Інституту української археографії та джерелознавства та Інституту сходознавства, сьогодні я завітав на Президію Академії наук.

Питання було відкладене і сьогодні не розглядалось.

Цілком можливо,що відтермінування було спричинено і інтересом громадськості до цього питання(зокрема був влаштований і пікет працівниками цих інститутів).

В той же час ніхто не гарантує,що невдовзі знову питання про ліквідацію інститутів не буде поставлене на порядок денний .

Для чого це робиться-питання без відповіді.

Може комусь до вподоби приміщення в центрі(вул.Трьохсвятительська), може хтось хоче зменшити бюджет на одних інститутах, і перекинути кошти на інші. А може комусь не до вподоби "Літопис УПА", який видає інститут археографії.

В будь-якому випадку, питання намагалися вирішити кулуарно і це не вдалося(поки що).

А саме засідання Президії Академії наук справило двоїсте враження.

З одного боку, інтелектуальний "цвіт нації", а з іншого боку доводилося слухати дифірамби російському чиновнику Глазьєву, якого дехто з академіків не давав піддавати критиці за його некоректні спічі на адресу української сторони , натомість пропагуючи як "видатного економіста".

Після завершення засідання Президії я підійшов до Президента АН України Бориса Патона і висловив занепокоєння планами закриття інститутів.

Звертаюсь до громадськості, тримати ситуацію в Академії Наук під контролем.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.