Фракція потребує дисципліни та очищення...

5 ноября 2013, 14:47
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
301

Аваков, Головко, Денісова, Дзензерський, Зубко, Княжицький, Лунченко, всупереч учорашньому рішенню фракції, синхронно з владою проголосували "за" проект 2916д.

Аваков, Головко, Денісова, Дзензерський, Зубко, Княжицький, Лунченко – ці семеро депутатів Батьківщини, всупереч учорашньому рішенню фракції, щойно синхронно з владою проголосували "за" проект 2916д (перетворення Аграрного фонду в бізнесову структуру).

Свобода і УДАР жодного голосу за цей проект не дали. Навіть за "підтримки" отих семи опозиціонерів, лобістський проект не пройшов (лише 220 голосів). Але – симптом підголосовування за лобістські проекти разом з ПР є вкрай небезпечним. Рішення фракції, голосне попередження Турчинова прямо у залі (голосуємо "проти") – як бачимо, декого у фракції жодним чином не стримали від спокусливих провладних підголосовувань.

Залишати це без реагування вважаю неприпустимим.

Завтра це питання – про їхню персональну відповідальність за невиконання рішення фракції – буде розглянуто на ранішньому засіданні фракції. Принаймні, Турчинов мене в цьому запевнив.

Принагідно нагадаю, що учора фракція одноголосно підтримала мою пропозицію: тих, хто не ходить на засідання ВР, або ходить, але голосує всупереч рішенням фракції – виключати зі складу фракції без жодних додаткових попереджень. Не знаю, яке рішення фракція прийме завтра щодо цієї "сімки", але розмова має бути серйозною, а рішення фракції – відповідальним.

Більше інформації на www.grytsenko.com.ua
Запрошую до обговорення у Facebook
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.