Укренерго має можливість реструктуризувати свої борги, на відміну від бізнесу

20 листопада 2023, 15:23
Власник сторінки
генеральний директор Федерації роботодавців транспорту України
0
1442
Володимир Гусак, генеральний директор Федерації роботодавців транспорту України

Укренерго має можливість реструктуризувати свою заборгованість, адже отримала підтримку міжнародної спільноти.

Компанія має скористатися цим, замість того, аби підвищувати тариф на передачу та диспетчеризацію елетроенергії, що вдарить по залишках бізнесу в країні.

Складається враження, що робиться все для того, щоб добити рештки промисловості в Україні, які ще намагаються працювати, зберігати робочі місця та сплачувати податки в бюджет. Ми не підтримуємо підвищення тарифу на передачу та диспетчеризацію для бізнесу. І вважаємо, що в нинішній ситуації тариф на передачу електроенергії має залишатися незмінним до закінчення воєнного стану.

Укренерго має зараз світову підтримку, і має максимально використати цю підтримку замість того, аби підвищувати тарифи.

У цій ситуації компанія повинна робити наголос на залученні відповідної міжнародної допомоги. Тому що вони мають цю можливість, отримувати і кредити, і міжнародну допомогу, тоді як приватні українські компанії через війну фактично такої можливості не мають. Головне зараз – всім протриматися до перемоги, щоб після української перемоги було кому працювати в Україні.

Як відомо, НКРЕКУ схвалила підвищення тарифу на передачу та диспетчеризацію електроенергії. Після підвищення тарифів дохід Укренерго має скласти 58,7 млрд грн.

В свою чергу директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик заявив, що підвищення тарифу Укренерго нічим не обгрунтоване і покликане просто приховати неефективність менеджменту, який хоче отримувати високі зарплати.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
СПЕЦТЕМА: Україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.